Skip links

Blog

Kaplumbox Blog yayında!

25 Aralık 2022

İstanbul’da Taşınma Masrafları Ne Kadar? 

Yeni bir eve taşınmak çoğu zaman heyecan verici olsa da planlı davranmadığınızda zorlayıcı bir sürece de dönüşebilir. Sağlıklı bir planlama yaptıktan sonra taşınmayı stressizce atlatacak, yeni evinizin enerjisiyle yenilendiğinizi hissedeceksiniz! Sorunsuz bir taşınmanın ilk adımını atmaya hazırsanız kaleminizi ve not defterinizi alın, bütçenizi hesaplamaya şimdi başlayın.

25 Aralık 2022

Bir Bakışta İstanbul’da Taşınma

Taşınmak hayatımızın önemli bir parçası. Özellikle İstanbul gibi dünyanın en hareketli şehirlerinden birinde yaşıyorsanız bir gün kendinizi taşınırken bulmanız son derece doğal görünüyor. İş değiştirmek ya da iş yerinin taşınması gibi nedenler günlük hayatımızın akışımızı bir anda etkiliyor.Yaşam standartlarımızı korumak ya da yükseltmek için çözüm bazen yeni bir semte taşınmaktan geçiyor.

25 Kasım 2022

Taşınmadan Önce Yapılacaklar

En kolay ve en rahat şekilde taşınmak için yapmanız gereken ilk şey bir taşınma planı oluşturmak. Ne kadar hazır olursanız eski evinizi o kadar çabuk toplar ve yeni evinize o kadar hızlı yerleşirsiniz.
Aşağıda taşınma öncesi yapılmasını önerdiğimiz işleri sizin için listedik.

25 Kasım 2022

Kışın zorlu koşullarında kolay taşınma ipuçları

Taşınma işini yazın ya da baharın güzel güneşli günlerinde yaparım neden kışa bırakayım diye düşünüyor olabilirsiniz. Ancak hayatın ne getireceği hiç belli olmuyor. İnsan bir anda kışın ortasında evini değiştirmek zorunda kalabiliyor. Neyse ki bazı ipuçlarını uygulamak taşınmayı kolaylaştırıyor. Yoğun karlı, yağmurlu ve rüzgarlı günlere inat kolay taşınma rehberimizi mutlaka okumalısınız.

26 Kasım 2021

Taşınma Tüyoları

Taşınma adeta yeni bir hayata başlamak gibi! Düşünsenize hayatınızın akışını değiştirmek için farklı bir eve taşınmak yeterli oluyor. Bir anda tüm çevreniz, manzaranız, komşularınız, çarşınız, parkınız değişiyor. Tabii taşınmak biraz gayret gerektiriyor. Siz yine de bu zahmeti gözünüzde büyütüp de canınızı sıkmayın, sizin için hazırladığımız işinizi kolaylaştıracak taşınma ipuçlarına göz atın.

24 Eylül 2020

Evcil Hayvanlarla Birlikte Taşınma İpuçları

Evcil hayvanların taşınması son derece hassas bir konu. Sevimli dostlarımız genellikle bulunduğu ortamı değiştirmekten çok hoşlanmıyor. Bu nedenle taşınma sırasında onların huzursuz olmalarına bir şekilde engel olmanız gerekiyor. Onlar yeni evlerine ne kadar kolay alışırsa taşınma süreci o kadar mutlu tamamlanıyor.