Skip links

Premium hizmet, profesyonel çözüm Kaplumbox ile nakliyat

Kaplumbox ihtiyaç duyabileceğiniz tüm hizmetleri sağlayarak zamandan tasarruf etmenizi ve sorunsuz bir taşınma deneyimi yaşamanızı olanaklı kılar.

Kaplumbox ile Güvenli Taşınma

Kaplumbox hizmet partnerleri alanında uzman, profesyonel ve Kaplumbox onaylı ekiplerden oluşur.

Her kullanıcıya özel taşınma danışmanı atanarak istek ve ihtiyaçların karşılandığından emin olunur.

Var olan sigorta poliçeleri dışında hasarlanmalara karşı eşyalar Kaplumbox güvencesi altındadır.

Hizmetlerde %100 kullanıcı memnuniyeti gözetilerek operasyonun mutlu bittiğinden emin olunur.

Nakliyat Hizmetine Neler Dahil?

Kullanıcı Yorumları

8 Aralık 2021

Merve Naz

30 yıllık dünyayı taşıdığımı sanırdım ama bu kadar iyi taşıyanı görmedim. Çok memnun kaldık

19 Temmuz 2022

Gülnur Bulut

Mükemmel bir hizmet çok memnun kaldım. Kutular tertemiz ve çok eşya alıyor işimizi çok kolaylaştırdı. Kesinlikle tavsiye ederim. Tüm Çalışanları çok kibar ve yardımseverler. Emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.

Kaplumbox’la kolay, güvenli ve profesyonel taşınma!

Evden eve nakliye hizmetimizle taşınmak artık çok kolay! Kaplumbox, size özel atadığı taşınma danışmanı ile tüm süreçlerinizi profesyonel ve Kaplumbox standartlarında bir hizmetle yürütür. Eşyalarınız için yüksek güvenlik sağlayan Kaplumbox taşınma kutuları ile sevdiğiniz eşyalar Kaplumbox güvencesi ile koruma altında olur.

Sıkça Sorulan Sorular

Daha fazla soru ve cevapları için sıkça sorulan sorular sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Nakliyat hizmeti, Kaplumbox tarafından onaylanmış, profesyonel ve alanında deneyimli Kaplumbox partner firmaları tarafından verilmektedir. Tüm Kaplumbox hizmet partnerleri Kaplumbox yüksek standartlarına uymakla yükümlüdür.

Nakliyat hizmeti içerisinde talep doğrultusunda parça eşya taşımacılığı, özel eşya taşımacılığı, piyano taşımacılığı, kasa taşımacılığı, duvara montaj-demontaj ve avize söküm-takım hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Hizmet teklifi almak ve fizibilite yaptırmak tamamen ücretsizdir. Fizibilite talepleriniz için buradaki linki tıklayıp, kolayca randevu talebinde bulunabilirsiniz. Alanında uzman ekibimiz sizlerle en geç 1 gün içerisinde iletişime geçeceklerdir.

Hizmet partnerlerimizin gerekli kontrolleri sağlanmış sigorta poliçeleri ve güvenceleri dışında tüm hizmetlerimizde Kaplumbox güvencesi ile yanınızda! Teklife konu olan hizmet tutarı fark etmeksizin 2.500TL’ye kadar olan tüm hasarlanmalar Kaplumbox güvencesi altında!

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Taşınma uzmanlarımız ile sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.