Skip links

Kaplumbox ile profesyonel ofis taşımacılığı

Ofis taşımanın zahmetsiz ve kusursuz yönüyle tanışın. Size özel taşınma uzmanları gerekli tüm hazırlıkları yaparak ofis taşımanız öncesinde, esnasında ve sonrasında yanınızda olur.

Kaplumbox Standartlarıyla Güvenle Taşın!

Kaplumbox hizmet partnerleri alanında uzman ekiplerden oluşur.

Kaplumbox %100 müşteri memnuniyetiyle faaliyetlerini sürdürür.

Taşınma uzmanlarıyla Kaplumbox standartlarında hizmet güvencesi sunar.

Kaplumbox, tek bir muhatap ile tüm ihtiyaçlarınıza çözüm bulur.

Neden Kaplumbox?

Kullanıcı Yorumları

8 Aralık 2021

Merve Naz

30 yıllık dünyayı taşıdığımı sanırdım ama bu kadar iyi taşıyanı görmedim. Çok memnun kaldık

19 Temmuz 2022

Gülnur Bulut

Mükemmel bir hizmet çok memnun kaldım. Kutular tertemiz ve çok eşya alıyor işimizi çok kolaylaştırdı. Kesinlikle tavsiye ederim. Tüm Çalışanları çok kibar ve yardımseverler. Emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.

Yeni ofisinize tertemiz bir başlangıç yapın!

Siz de Kaplumbox güvencesi ve memnuniyeti ile hemen tanışınıp, boş ofis temizliği ile bulunduğunuz ortamın hijyenini sağlayabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Daha fazla soru ve cevapları için sıkça sorulan sorular sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Ofis taşımacılığı hizmeti, Kaplumbox tarafından onaylanmış, profesyonel ve alanında deneyimli partner firmalar tarafından verilmektedir. Verilen tüm hizmetler Kaplumbox standartlarında gerçekleştirilir.
Hizmet partnerlerimize ait sigorta poliçeleri ve güvenceleri bulunmakta. Buna ek olarak tüm hizmetlerimizde geçerli Kaplumbox garantisi de sağlıyoruz! Kaplumbox güvencesi; eşyalarınızın yükleme-boşaltma esnasında oluşabilecek zararlara karşı koruma sağlar. Taşıyıcı partnerlerin var olan sigortası haricinde 2.500TL’ye kadar hasarlara karşı korunma güvencesi verir. Çünkü Kaplumbox her zaman yanınızda!
Evet, yazılı olarak iletilen teklifte de belirtildiği gibi nakliyat hizmetimiz içerisinde montaj ve demontaj işlemleri dahil olarak yer almaktadır.

Evden eve nakliyat hizmeti alan kullanıcımızın isteği doğrultusunda Kaplumbox taşınma kutularına eşyaların yerleştirilmesi, paketleme ve ambalajlama işlemleri istek doğrultusunda dahil edilebilir. 

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Taşınma uzmanlarımız ile sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.