Hakkımızda

Kaplumbox ile Premium Hizmet ve Keyifli Alışveriş

Kaplumbox, 2019 yılında kutu kiralama hizmeti olarak yola çıkan bir girişimdir. Kuruluşumuzun temel amacı, müşterilerimize pratik ve güvenilir bir şekilde eşyalarını taşımalarına olanak sağlamaktı. Başlangıçta sadece kutu kiralama hizmeti sunarak, müşterilerimizin ihtiyaçlarına çözüm odaklı bir yaklaşımla hızla büyüdük.

Müşteri memnuniyetini her zaman önceliğimiz olarak kabul ettik ve bunun sonucunda verdiğimiz hizmetlerin kalitesini artırmak ve çeşitlendirmek için sürekli çaba gösterdik. Bu doğrultuda, müşterilerimizin taleplerine uygun olarak boya-badana, nakliye, eşya depolama ve temizlik gibi hizmetleri de portföyümüze ekledik.

Geçmişimizde edindiğimiz deneyim ve müşterilerimizin bize olan güveni, bizi daha fazlasını yapmaya teşvik etti. Dolayısıyla, aynı çatı altında sunduğumuz hizmetleri genişleterek Ev ürünlerini kapsayan bir e-ticaret platformunu da ekledik. Bu platformda, müşterilerimize evleri için ihtiyaç duydukları ürünleri kolayca bulma ve satın alma imkânı sunuyoruz.
Kaplumbox olarak amacımız, müşterilerimize sunduğumuz her hizmette kalite ve güvenilirlikten ödün vermeden, onların hayatlarını kolaylaştırmaya ve daha iyi yaşam alanları oluşturmalarına destek olmaktır. Eşyalarını güvenle taşımalarını yada yaşamlarını istedikleri gibi kişiselleştirmelerini, evlerini güzelleştirmelerini ve ihtiyaçlarına uygun ürünleri kolayca temin etmelerini sağlayarak müşterilerimizin yaşam kalitesini artırmak için çabalıyoruz.

Gelişen teknoloji ve değişen müşteri beklentileri doğrultusunda sürekli olarak kendimizi yenilemeye ve geliştirmeye devam ediyoruz. Ekibimizdeki uzmanlarımız, her zaman en iyi hizmeti sağlamak için özveriyle çalışıyor ve yenilikçi çözümler sunuyor.

Kaplumbox olarak, her geçen gün büyüyen ve gelişen hizmet yelpazemizle, müşterilerimizin güvenini kazanmak ve onların hayatlarına değer katmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Müşteri odaklı yaklaşımımız, kaliteli hizmet anlayışımız ve uzman ekibimizle, gelecekte de sektördeki liderliğimizi sürdürmeyi hedefliyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlamak ve en iyi şekilde karşılamak için buradayız ve bu misyonla yolculuğumuza devam ediyoruz. Teşekkür ederiz ki, bize duyduğunuz güvenden ötürü, sizlerle birlikte başardığımız her şeyin bir parçası olmaktan gurur duyuyoruz.

Size daha iyi bir deneyim sunmak için izninizi istiyoruz.

Size daha iyi bir alışveriş ve hizmet deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için çerez politikamızı ve kişisel verilerin korunması hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.