Eşyaların Güvende

Kutu kiralama çözümlerimizle hayatınızı kolaylaştırıyor, daha hızlı, etkili ve verimli çözümlerle ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Deneyimin farkını keşfedin!

Eşyaların Güvende

Öne Çıkan Kategoriler

Kaplumbox Kutu Özellikleri

Taşınırken ayakkabılığınızdaki hiçbir ayakkabıdan vazgeçmek zorunda değilsiniz. Sadece bir kutuya 15 çift ayakkabınızı yerleştirebilirsiniz. Kaplumbox taşınma kutuları giysilerinizi taşımak için de ideal. Kışlıkları yerleştirmeye başlayın. Bir kutuya aynı anda 15 kazak ve 5 mont sığdırabilirsiniz. Ayrıca yazlıkların hepsini bir arada taşıyabilirsiniz. Tek bir kutuya 15 şortun ve 40 tişörtün aynı anda sığdığını göreceksiniz.

Yüksek kaliteli, geri dönüşümlü plastikten üretilen Kaplumbox taşınmaya özel olarak tasarlandı. Dolayısıyla karton kutulara oranla %35 daha fazla eşya taşıma kapasitesine sahip. Su geçirmez ve darbelere karşı dayanıklı. Tutması ve taşıması son derece kolay. Tek yapmanız gereken eşyalarınızı yerleştirip kapaklarını kapatmak. Kaplumbox, pratikliği ve dayanıklılığıyla taşıma deneyiminizi kolaylaştırır ve güvende tutar.

Kaplumbox taşınma kutuları sizlere zaman kazandırır ve tasarruf etmenizi sağlar. Koli aramak ya da satın almak zorunda kalmazsınız. Üstelik Kaplumbox taşınma kutuları sayesinde rahat edersiniz. Siz taşınmadan önce kutuları kapınıza kadar getiririz. Siz taşındıktan sonra da yeni evinizden gelir alırız.taşınma sürecinizi sadece daha kolay ve daha verimli hale getirmekle kalmaz, aynı zamanda çevreye duyarlı bir seçenekle taşınmanızı sağlar.

Kaplumbox evini ya da ofisini taşımak isteyenlere benzersiz avantajlar sunuyor. Hızlı, kolay ve zahmetsiz bir şekilde taşınmanızı sağlıyor. Hayatınızı kolaylaştıracak Kaplumbox taşınma kutularıyla taşınma işini keyif alarak yapın.Kaplumbox, taşınma deneyiminizi hem ekonomik hem de zaman açısından optimize eder. Koli satın alma veya bulma zahmetine gerek yok. Ekonomik ve çevre dostu bir çözümdür.

Neden Kaplumbox?

Kutu Kiralama

Hemen Teklif Al

Bi Kutu Mutluluk

Doğa Dostu

Koli Bulma Derdine Son

Size daha iyi bir deneyim sunmak için izninizi istiyoruz.

Size daha iyi bir alışveriş ve hizmet deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için çerez politikamızı ve kişisel verilerin korunması hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.