Skip links

Kaplumbox ile sağlıklı ve hijyenik mekanlar

Dezenfeksiyon ortamların hastalıklara yol açan mikroorganizmalardan arındırılması işlemidir. Dezenfeksiyon işlemlerinin mutlaka alanında uzman kişilerce yapılması gerekir.

Süreç Nasıl İşler?

Detaylı talep formu doldurulur, ihtiyaç öğrenilir, analizi yapılır ve en doğru teklif hazırlanır.

Detaylı şekilde hazırlanarak yazılı biçimde iletilen teklifin kabulüyle birlikte süreç başlar, planlamalar yapılır.

Hizmet öncesi gerekli hatırlatmalar yapılır. Herhangi bir değişiklik varsa hızlı aksiyon alınır.

Hizmet günü işin çevrimiçi veya yerinde kontrolü sağlanır, iş sonu onay alınır ve iş sonlandırılır.

Dezenfeksiyon Hizmetine Neler Dahil?

Kullanıcı Yorumları

8 Aralık 2021

Merve Naz

30 yıllık dünyayı taşıdığımı sanırdım ama bu kadar iyi taşıyanı görmedim. Çok memnun kaldık

19 Temmuz 2022

Gülnur Bulut

Mükemmel bir hizmet çok memnun kaldım. Kutular tertemiz ve çok eşya alıyor işimizi çok kolaylaştırdı. Kesinlikle tavsiye ederim. Tüm Çalışanları çok kibar ve yardımseverler. Emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.

Yeni evinize tertemiz bir başlangıç yapın!

Kaplumbox’la alanında tecrübeli personeller ile profesyonel temizlik hizmeti alarak temiz bir başlangıç yapın. Kaplumbox temizlik hizmetinde malzeme ve ekipmanlar dahil hiçbir ayrıntıyı düşünmenize gerek yok! Uzman temizlik ekibimiz, deneyimleri ve profesyonel teknikleri ile Kaplumbox standartlarında temizlik hizmeti sağlamaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

Daha fazla soru ve cevapları için sıkça sorulan sorular sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Dezenfeksiyon hizmetleri, özellikle toplu yaşam alanlarında büyük bir önem taşımaktadır. Bu nedenle restoranlar, toplu taşıma araçları, mağazalar ve kafeler gibi ziyaretçi sirkülasyonunun yüksek olduğu ortamlarda kesinlikle ihmal edilmemesi gerekmektedir, çünkü bu ortamlarda bakteri ve virüslerin hızlı bir şekilde bulaşma göstermesi kaçınılmaz olmaktadır. Bu nedenle profesyonel temizlik işlemlerinin yanı sıra mutlaka dezenfeksiyon çalışmalarının da düzenli şekilde yapılması gerekmektedir.

Dezenfeksiyon uygulamalarının profesyonel şekilde uygulanması, sağlık açısından uygun dezenfektanlar ile gerçekleştirilmesi gerekir. Kullanılan dezenfektanlar, uygulama yöntemleri, akıllı dezenfeksiyon sistemleri, çalışma ekibi ve başvuran işletme sorumlularının belirlenen sağlık prosedürlerine uygun olması en önemli husustur. İşlem süreçlerin doğru şekilde yürütülmesi ve işlem sonrasında işletme sorumlularının belirtilen yönergelere dikkat etmeleri, dezenfeksiyon çalışmalarının daha etkili sonuçlar verebilmesi adına en önemli noktadır.

Dezenfeksiyon hizmeti alanında uzman ve deneyimli partnerlerimiz tarafından vermektedir. Kaplumbox onaylı olan partnerlerimiz tüm ekipmanlarını yanlarında getirerek sizlere profesyonel ve kaliteli bir hizmet sunmaktadırlar.

Hizmet teklifi almak tamamen ücretsizdir.

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Taşınma uzmanlarımız ile sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.