Skip links

Kaplumbox ile ilaçlama hizmetleri

İlaçlama, gıda zehirlenmesi ve alerjik reaksiyonlar gibi pek çok fizyolojik probleme yol açabilecek haşerelerin yaşam alanlarından temizlenmesi işlemidir. Bu işlemin sağlık bakanlığı onaylı içeriklerle yapılması gerekir. Kaplumbox kullanıcılarına ilaçlama hizmetini alanında uzman partnerleriyle sağlayarak %100 güvenli ortamlar yaratır.

Kaplumbox Standartları

Kaplumbox partnerleri geçmişleri taranmış, deneyimli ve profesyonel ekiplerden oluşur.

Kaplumbox %100 müşteri memnuniyeti ile sürecin tamamlandığından emin olur.

Taşınma danışmanları herhangi bir kriz anında direkt müdahale eder ve sürecinin takipçisi olur.

Hizmetin üst düzey gerçekleştirilmesi için gerekli malzemelerin eksiksiz sağlanır.

Neden Kaplumbox

Kullanıcı Yorumları

8 Aralık 2021

Merve Naz

30 yıllık dünyayı taşıdığımı sanırdım ama bu kadar iyi taşıyanı görmedim. Çok memnun kaldık

19 Temmuz 2022

Gülnur Bulut

Mükemmel bir hizmet çok memnun kaldım. Kutular tertemiz ve çok eşya alıyor işimizi çok kolaylaştırdı. Kesinlikle tavsiye ederim. Tüm Çalışanları çok kibar ve yardımseverler. Emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.

Alanında profesyonel Kaplumbox partnerleri ile tanışın!

Kaplumbox onaylı partnerlerimizin oluşturduğu uzman ve tecrübeli bir ekip ile hizmet vererek daha konforlu bir taşınma deneyimi yaşamanızı sağlıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

Daha fazla soru ve cevapları için sıkça sorulan sorular sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Günümüzde en sık karşılaşılan haşere türleri ise kısaca şu şekilde sıralanabilmektedir: Hamam böcekleri, pireler, fareler, toz akarları, tahta kuruları, güveler, gümüşçün böcekleri, örümcekler, kırkayaklar, karıncalar, akrepler, kanalizasyon sinekleri, at sineği, meyve sinekleri, yakarcalar, sivrisinekler, uyuz akarları, bal arıları ve eşek arıları, çıyanlar, bitler, sümüklü böcekler, salyangozlar, keneler, tespih böcekleri, susam böcekleri, çekirgeler ve cırcır böcekleri, tırtıllardır.

Haşerelerin tümü farklı ilaç türleri ile yok edilebilmektedir. Bu nedenle haşere sorunu karşısında mutlaka alanında uzman olan profesyonellere danışılması ve en etkili çözüm yöntemlerinin belirlenmesi gerekmektedir. Bu sayede haşerelerin üremesi, yayılması ve yeni yaşam alanları kurmalarını önlemek mümkün hale gelmektedir.

Kaplumbox işyerleri, oteller, gemiler, siteler, evler, bahçeler, imalathaneler, okullar, hastaneler ve apartmanlar gibi tüm alanlarda alanında uzman partner ekipler ile profesyonel ilaçlama hizmeti sunmaktadır.

İlaçlama hizmeti alanında uzman ve deneyimli partnerlerimiz tarafından vermektedir. Kaplumbox onaylı olan partnerlerimiz tüm ekipmanlarını yanlarında getirerek sizlere profesyonel ve kaliteli bir hizmet sunmaktadırlar.

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Taşınma uzmanlarımız ile sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.