Skip links

Daha kısa sürede
daha fazla kullanıcıya ulaşın!

Kaplumbox Partner
Uygulamasını İndir!

Siz de kullanıcılarla hizmet sağlayıcıları bir araya getiren Kaplumbox'ın hizmet partnerlerinden biri olun!

Kaplumbox Partner Ol

Kaplumbox, Türkiye’nin sektörde öncü taşıma kutusu kiralama şirketi olarak 2019 yılında faaliyetlerine başladı. Gelen talep doğrultusunda faaliyetlerini genişletti ve 6 hizmet kategorisinde uçtan uca taşınma deneyimi tasarladı. 2022 yılı itibariyle; nakliyat, kutu kiralama, temizlik, boya badana, eşya depolama ve parça eşya taşımacılığı hizmet kategorilerinde birçok hizmetin tek bir muhatap ile belirli standartlarda alınması sağlayarak konforlu taşınma deneyimi sunmaktadır. Kaplumbox taşınma kutuları doğa dostu taşınma yöntemi olarak çevrenin korunmasına katkı sağlamaktadır. Kaplumbox, %100 müşteri memnuniyetiyle faaliyetlerini sürdürmektedir.

Esnek Çalışma Fırsatı

Kaplumbox, danışmanları aracılığıyla kullanıcılarının tüm ihtiyaçlarını hizmet sağlayıcılarına ulaştırır. Partnerler, teklifi kabul edip etmemekte ve kendi programlarını oluşturmakta özgürdür.

Daha Fazla İş Potansiyeli

Kaplumbox ile var olan kapasitenizi doğru yöneterek daha kısa sürede daha fazla kullanıcıya ulaşın. Kaplumbox partner olmanın avantajlarından yararlanın!

Üst Düzey Hizmet Anlayışı

Kaplumbox, etik değerler ve iş ahlakı üzerine inşaa edilmiş, güçlü değerleri bulunan bir organizasyondur. Partnerler, Kaplumbox ile çalışmanın operasyonel avantajını yaşar.

25 Temmuz 2020

Banu İpek

Merhabalar,öncelikle cok teşekkür ederim.Toplanmam sayenizde cok rahat oldu .Tekrar taşınsan hiç düşünmem sizi tercih ederken.İçim çok rahatta tavsiye ederim.

15 Aralık 202

Hakan Ertik

Ofisimizi ve bir arkadaşımızın evini taşıdık. Kaplumbox servisinden çok memnun kaldık, hem ekonomik hem hijyenik hem de çevreci bir uygulama kesinlikle tavsiye ederiz.

Kurumsal İşbirlikleri

Firmalar tarafından güvenilir.