Evden eve nakliye

Evden eve nakliye

Kutu kiralama

Kutu kiralama

Boya - badana

Boya - badana

Eşya depolama

Eşya depolama

Boş ev temizliği

Boş ev temizliği

Boş ev temizliği teklif al

Boş ev temizliği, inşaat sonrası temizliğe dair çözümler sunuyoruz

Formu doldurun

Hızlı teklif alın

24 Saat İçinde

En iyi teklif size iletilsin

Temizlik Günü

Evinizin temizliği yapılsın

Boş ev temizlik hizmetini Kaplumbox'tan alanlar ne diyor?

Neden Kaplumbox ile Profesyonel Ev Temizliği?

Boş ev temizliği ihtiyaçlarınıza uçtan uca çözümler sunuyoruz.

Boş ev temizliği hizmeti sıkça sorulan sorular

Boş ev temizliği hizmeti alanında uzman ve deneyimli partnerlerimiz tarafından vermektedir. Kaplumbox onaylı olan partnerlerimiz tüm ekipmanlarını yanlarında getirerek sizlere profesyonel ve kaliteli bir hizmet sunmaktadırlar.

Kullanıcıların istekleri doğrultusunda gerekli değişimler mümkün olmakla birlikte bazı teknik ve operasyonel kararlar taşınma uzmanlarımız tarafından alınmaktadır. Ev ya da ofislerin durumuna bağlı olarak değişiklik gösteren yöntemler kullanılabilmektedir.

Boş ev temizliği hizmeti gerçekleşirken evde bulunma zorunluluğunuz yoktur. Hizmet günü evin anahtarını partner ekibimize teslim etmeniz yeterli olmaktadır. Çünkü Kaplumbox hayatınızı kolaylaştırmak için var!

Hizmet partnerlerimizin gerekli kontrolleri sağlanmış sigorta poliçeleri ve güvenceleri dışında tüm hizmetlerimizde Kaplumbox güvencesi ile yanınızda! Teklife konu olan hizmet tutarı fark etmeksizin 2.500TL’ye kadar olan tüm hasarlanmalar Kaplumbox güvencesi altında!

Boş ev temizlik sırasında gerekli olan elektrik süpürgesi, merdiven, gerekli kimyasallar ve isteğe bağlı olarak buhar makinesi gibi ihtiyaçlar temizlik ekibimiz tarafından sağlanıyor. Partnerlerimiz bir evin temizlenmesi için gerekli olan tüm malzeme ve ekipmanlara sahiptirler.

Partner firmalarımızın Kaplumbox bünyesinde çalışabilmeleri için zorunlu şartımızdır. Tüm çalışanlar yasal olarak sigortalıdır.

Partner fimamız tarafından karşılanmaktadır.

Boş ev temizlik hizmetimiz hakkında daha fazla bilgi alın

Size daha iyi bir deneyim sunmak için izninizi istiyoruz.

Size daha iyi bir alışveriş ve hizmet deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için çerez politikamızı ve kişisel verilerin korunması hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.