Grande Bardak 1 No Düz 500 ml
Grande Bardak 1 No Düz 500 ml

Grande Bardak 1 No Düz 500 ml

Turna BakırTRN-1784349864015836

369,00 TL

Ürünlerimiz Kahramanmaraş'ın bakır zanaatkarları tarafından elde dövülerek üretilmektedir. -Kararmayı önlemek için dış yüzeyi cilalanan bakır ürünlerimizin iç kısmı, geleneksel metodlar kullanılarak kalayla kaplanmaktadır. -Uzun ömürlü ve dayanıklıdır. -Paslanma yapmaz. Ürünlerimizin üzerindeki gözle görülür ve birbirinden farklı çizgiler, her bir ürünün tek tek elde yapılmasından kaynaklıdır bu nedenle her bir ürünün çizgileri ürüne özeldir. Bakır ürünlerimiz fabrikasyon değildir ve %100 el yapımıdır.
Yükseklik: 11 cm *Kalınlık: 0,8 mm *Ağırlık: 230 gr *Hacim: 500 ml *Renk: Bakır *Paket içeriği: Bakır Kupa 1 adet -Bakır doğal yapısından dolayı kullanıma bağlı olarak parlaklığını kaybedebilir, ürünleri eski parlaklığına kavuşturmak için sirkeli bir bezle silebilir ya da limon ve tuz ile ovabilirsiniz, böylece bakır ürünleriniz eski parlaklığına kavuşacaktır. 1-Ürünü ilk kullanımdan önce ılık sabunlu su ile elde yıkayıp kurulayınız. 2-Bulaşık makinesinde yıkama yapmayınız. 3-Tel fırça ve çamaşır suyu kullanmayınız. 4-Her yıkama sonrası mutlaka kurulayınız.


Özellikleri
STİLGeleneksel
MATERYALBakır
RENKBakır
KARGO7 İş Günü
Koşulsuz 14 gün iade hakkınız bulunmaktadır. İade kargolarınızı Aras veya Horoz kargo ile gerçekleştirebilirsiniz.

Satıcı Bilgileri

×Fullscreen Image<>

Size daha iyi bir deneyim sunmak için izninizi istiyoruz.

Size daha iyi bir alışveriş ve hizmet deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için çerez politikamızı ve kişisel verilerin korunması hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.

Grande Bardak 1 No Düz 500 ml
Grande Bardak 1 No Düz 500 ml
369,00 TL