Skip links

Kaplumbox ile
premium hizmet.

Kaplumbox, Türkiye’nin sektörde öncü ilk taşıma kutusu kiralama şirketidir. Ev ve ofis taşıma zahmetini azaltarak stresli taşınma sürecini uçtan uca tasarladığı taşınma deneyimi ile kolaylaştırmaktadır.

Herkes için ulaşılabilir, ihtiyacınıza uygun!

Dilerseniz çevrimiçi görüşme şeklinde veya ekiplerimizin adresinize ulaşarak yerinde inceleme yapması şeklinde iki türde fizibilite talebi oluşturabilirsiniz.

Fizibilite Talep Formu

Formu doldurmanızın ardından taşınma uzmanlarımız sizinle iletişime geçerek talebinizle ilgili detaylarla ilgilenir ve fizibilite sürecini başlatırlar.

Rakamlarla Kaplumbox

3.500+ mutlu kullanıcı

Kaplumbox, sektörünün öncüsü olarak 2019 yılından beri süre gelen tecrübesiyle faaliyet göstermektedir. Kullanıcılara taşınma kutularını kiralama yoluyla buluşturan alanında ilk girişim olma özelliği taşıyan Kaplumbox, uçtan uca taşınma deneyimi sunar. %100 kullanıcı memnuniyeti sunan Kaplumbox, alanında deneyimli çalışma ekibi ile hizmet vermeye devam etmektedir. Kaplumbox, kullanıcıların taşınma sürecinde ihtiyacı olabilecek tüm hizmetleri uçtan uca sağlar.

Doğa dostu

Kurulduğu ilk güncen itibaren ecording ile işbirliği yapan Kaplumbox doğa dostu bir girişim olarak kuruldu. Ecodrone ile 3.500+ tohum topu atışı yapıldı, ve düzenli olarak devam etmektedir.

Yaygın operasyon

Her geçen gün daha da genişleteceğimiz hizmet ağımızın kapsamını artırmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Sıfır atık!

Küresel ölçekte karton üretimi her yıl milyon tonu aşıyor. Doğa dostu Kaplumbox taşınma kutuları, gereksiz karton kullanımının önüne geçiyor. %100 geri dönüşümlü plastikten üretilen bu kutular daha güvenli ve daha dayanıklı taşınma deneyimi yaşatmaktadır.

Kurumsal İşbirlikleri

Firmalar tarafından güvenilir.

Deneyiminiz bizim için değerli.

Nakliyat, temizlik, boya badana, eşya depolama, parça eşya taşımacılığı gibi hizmetleri kapsar. Kaplumbox taşınma kutuları doğa dostu taşınma yöntemi olarak çevrenin korunmasına katkı sağlamaktadır. %100 müşteri memnuniyetiyle faaliyetlerini sürdürmektedir.

Sorularınız mı var?

Daha fazla bilgi almak isterseniz, bize ulaşmaktan çekinmeyin.