Skip links

Hizmetler

Ofis Boya Badana

Ofisinizi Kaplumbox ile dönüştürün!

Kaplumbox’ın çalışma alanları için verdiği bu hizmetin her zaman bir sanat eseri tadında olması ve kaliteden ödün vermemesi memnuniyetin en üst seviyede tutulmasını sağlamaktadır.

Neden Profesyonel Hizmet?

Alanında uzman ve Kaplumbox onaylı boya ustaları ile birlikte çalışılması.

Tüm isteklerin detaylı dinlenmesi ve uygulama esnasında gerekli kontrollerin sağlanması.

Hizmetin Kaplumbox standartlarında hızlı, etkili ve kaliteli şekilde gerçekleştirilmesi.

İş sonunda yazılı teklifte iletilen tüm maddelerin eksiksiz gerçekleştirildiğine emin olunup, onay alınması.

Boya Badana Hizmetine Neler Dahil?

Kullanıcı Yorumları

8 Aralık 2021

Merve Naz

30 yıllık dünyayı taşıdığımı sanırdım ama bu kadar iyi taşıyanı görmedim. Çok memnun kaldık

19 Temmuz 2022

Gülnur Bulut

Mükemmel bir hizmet çok memnun kaldım. Kutular tertemiz ve çok eşya alıyor işimizi çok kolaylaştırdı. Kesinlikle tavsiye ederim. Tüm Çalışanları çok kibar ve yardımseverler. Emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.

Yeni ofisinize tertemiz bir başlangıç yapın!

Uzman temizlik ekiplerinin deneyimleri ve profesyonel teknikleri ile Kaplumbox standartlarında temizlik hizmeti sağlanır.

Sıkça Sorulan Sorular

Daha fazla soru ve cevapları için sıkça sorulan sorular sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Boya badana hizmeti, Kaplumbox tarafından geçmişleri incelenerek onaylanmış profesyonel ve alanında deneyimli Kaplumbox partner firmaları tarafından verilmektedir. Tüm Kaplumbox hizmet partnerleri Kaplumbox standartlarında hizmet vermektedir.

Boya ve badana hizmeti içerisinde deneyimli partner ustalarımız gerekli tadilat işlerini de eksiksiz tamamlar. Bu doğrultuda tavan boyama, duvar kağıdı sökümü, alçı ve sıva hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Teklif öncesi ev görülür veya evin görselleri istenir. Evin ihtiyaçları gözetilerek kullanıcı bilgilendirilir. Kullanıcının istekleri de bu süreçte dinlenir ve sonrasında teklif yazılı olarak iletilir.

Hizmet sağlanacak günden 2 gün önce bize ulaştığınız takdirde ek bir ücret olmadan hizmet gününü değiştirebilirsiniz. Hizmet iptal ve tarih değişiklik politikamız gereği; hizmete 1-2 gün kala yapılan iptallerde hizmet fiyatının %50’si, tarih değişikliğinde ise %20’si ödenir. Son 24 saat içinde yapılan iptallerde hizmet fiyatının %100’ü, tarih değişikliğinde ise %50’si ödenir. Bu gibi durumlarda hem kullanıcılarımızın hem de partner ekiplerimizin mağduriyetini minimuma indirmek için gerekli desteği sağlamaktayız.

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Taşınma uzmanlarımız ile sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.