Skip links

Kaplumbox
Memnuniyet Garantisi

En Büyük Referansımız Sizin Mutluluğunuz.

%100 kullanıcı memnuniyeti

Premium Hizmet Kalitesi
Kaplumbox tecrübesi ve premium hizmet kalitesiyle sizin için her aşamayı ayrıntısıyla düşünerek Kaplumbox standartlarıyla hizmet verir.

İstek ve İhtiyaç Analizi

Kaplumbox ile çalışan her kullanıcımızın istek ve ihtiyaçları göz önünde bulundurularak planlama yapılır, teklif iletilir.

Taşınmaya
Hazır

Yeni evinizin boya badanası, tadilatı ve temizliği sağlanır. Eşyalarınız belirtilen tüm hususlara dikkat edilerek yeni evinize güvenle taşınır.

Taşınma
Uzmanı

Taşınma uzmanınız teklif kabulünden sonra her ihtiyacınızda yanınızda olur.

Uçtan Uca Taşınma

Kaplumbox memnuniyet ve garantisi ile aklınız artık rahat. Size de kolay ve konforlu taşınmanın keyfini çıkartmak kalır.

Taşınırken ihtiyacınız olan her şey Kaplumbox’ta!

Nakliyat, temizlik ve boya badana gibi hizmetleri nereden alırım diye düşünmeyin. Tüm hizmetleri tek yerden konforlu şekilde sağlayın. Zahmetsiz ve benzersiz bir hizmet anlayışını Kaplumbox’la yaşayın!

Neden Kaplumbox?

Kullanıcı Yorumları

5 Ekim 2020

Gökçe D

Müthiş fikir. Taşınma stresini ortadan kaldırıyor. Mis gibi kutuladık taşıdık. Düşünenlerin, gerçekleştirenlerin eline sağlık.

23 Ocak 2020

Fatih Mert

Tek kelimeyle harikasınız temiz titiz ve özenlisiniz sizden çok memnun kaldık herkese tavsiye ediyorum.

Güvenilirlik ve Profesyonellik

Kaplumbox kullanıcı merkezci kültürüyle %100 memnuniyet ile faaliyetlerini sürdürmektedir. Alanında uzman, deneyimli partner ekipleriyle çalışır. Tüm hizmet partnerleri Kaplumbox standartlarında hizmet vermektedir.

Operasyonel Uzmanlık ve Esneklik

Size özel taşınma uzmanları talebinizi inceler ve işin gerekliliklerini belirler. Uçtan uca tüm süreci tasarlar. İstekleriniz doğrultusunda teklif hazırlanır ve teklif kabulü sonrası tüm süreç takip edilir. Operasyonda doğabilecek herhangi bir değişiklikte hemen müdahale edilir.

Kurumsal İşbirlikleri

Firmalar tarafından güvenilir.

Sıkça Sorulan Sorular

Daha fazla soru ve cevapları için sıkça sorulan sorular sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Hizmet partnerlerimizin gerekli kontrolleri sağlanmış sigorta poliçeleri ve güvenceleri dışında tüm hizmetlerimizde Kaplumbox güvencesi ile yanınızda! Teklife konu olan hizmet tutarı fark etmeksizin 2.500TL’ye kadar olan tüm hasarlanmalar Kaplumbox güvencesi altında!

Hizmet teklifi almak ve fizibilite yaptırmak tamamen ücretsizdir. Fizibilite talepleriniz için buradaki linki tıklayıp, kolayca randevu talebinde bulunabilirsiniz. Alanında uzman ekibimiz sizlerle en geç 1 gün içerisinde iletişime geçeceklerdir.

Hizmetin sağlanacağı günden en az 2 gün önce olmak üzere bize ulaştığınız takdirde ek ücrete tabi olmaksızın hizmet alacağınız günü değiştirebilirsiniz.

Hizmet tarihinden 2 gün öncesine kadar ücretsiz hizmet iptali veya tarih değişikliği yapılabilmektedir. Hizmet tarihinden önceki gün içerisinde yapılacaklar iptallerde hizmet bedelinin %50'i, son 24 saat içerisinde yapılacak iptallerde ise hizmet bedelinin tamamı tahsil edilir.

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Taşınma uzmanlarımız ile sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.